Leden 2014

1/2 Prince (manhua+novela)

13. ledna 2014 v 20:32 | "Já jsem tady Vzduch!" |  Recenze
...aneb jak se žije transvestitům v onlinovce?
Pseudorecenze na manhwu* a novelu, podle níž byla napsaná. V budoucnu plánuji Prince(novelu) překládat, takže to beru celkem vážně. Nebo spíš... aspoň se o to pokusím.

*Tchai-wanská manga :D
(Zdroj ilustračního obrázku ZDE )

SAO: Kirito - Animated layout

9. ledna 2014 v 19:49 | "Já jsem tady Vzduch!" |  Layouty - anime
Takže, jak už jsem předesílala v malé aktuálce, mám zpět Photoshop a navíc jsem dnes dokoukala Sword Art Online, což bylo po dlouhé době anime, které mě opravdu chytlo. Nu a v rámci experimentu s novým PS CS6 jsem se rozhodla, proč nezkusit layout právě z tohohle anime?
Odnesla to taková ta smutná lesní scéna při vánočním eventu...spoilerovat nebudu :D Samozřejmě, že jsem layout nedělala jen dneska, práce na něm bylo hodně a hodně, zvlášť ta animace mi dala zabrat. Ale s výsledkem jsem spokojená.
Tolik k mému okecávání, here you go... :D
(klik)

Náhled animace v layoutu, přirozeně pro použití bude bez ohyzdného SAMPLE: link
Pro použití dodržujte PRAVIDLA. Howgh.
Číslo layoutu: 3

LAYOUTY NA PŘÁNÍ znovu jedou a jiné... :D

7. ledna 2014 v 20:27 | "Já jsem tady Vzduch!" |  Updates
Sate, sate, sate....
Dnešním dnem s radostí oznamuji, že mám nazpět svůj milovaný Photoshop, mého broučka, miláčka, jedinou lásku na světě...
...ehm... a s tím přichází i znovuotevření layů na přání. Jsem ochotná experimentovat a přijmu víceméně jakoukoliv objednávku, budu-li mít náladu.

Dále jste si mohli všimnout (a budu se tvářit, že sem někdo chodí), že Snowman ze záhlaví zmizel, neb Vánočky jsou za námi.

Co se další aktualizace týká, pokud mě budete náááhodou někde hledat, momentálně se vyskytuji nejvíce na Felix Felicis (ikonka v menu pod loves :3), kde mám takovou malou už 12-ti letou Zmijozelku... a budu jen ráda, když mi pro mé fretkování kdokoliv poskytne potřebné spoluhráče. Varuji ale, Anda (Anabelle) umí být opravdu nesnesitelná...zmije.
...toť asi vše.

PS: Očekávejte várku nových free anime layoutů, nejspíš budou především se SAO, které jsem se konečně dokopala začít sledovat. Nebo mám tvořit jinou tématiku? Máte pro mě použitelný obrázek? Tell me. I'm listening. :D

Teď už vše :3 Bááááj! :D

.
N Á S L E D U J E .. " K O N E Č N Í K "
.
Momentálně ujíždím na...


VEMTE PROSÍM NA VĚDOMÍ, ŽE KDO MI NĚCO UKRADNE, TEN DOSTANE PŘES TLAMIČKU.
S láskou, Vzduch :-*