Únor 2015

Colin O'Donoghue. Animace. And so true.

11. února 2015 v 19:12 | "Já jsem tady Vzduch!" |  ostatní grafika
Ehm, tohle moje šílenství je nejspíš jako obvykle maličko opožděné, vzhledem k tomu, že Once Upon a Time už jede jak dlouho. But, chápejte, normálně na neasijské seriály prostě nekoukám. A tak.
Jenže to bych nesměla hrát jednu nejmenovanou textovku na Harryho Pottera (skrytá reklama ftw!) a nesměla bych tam s jednou slečnou začít řešit založení strašně smexy postavy, jejíž face claim (herec/model/hvězda/člověk, jehož obličejík si nárokujete jako vzhled svojí postavy, pozn.) se ukázal jako úplně dokonale totálně famózně smexy Ir. A to by mě také nesměla požádat, abych jí vytvořila animované záhlaví pro onoho plánovaného muže do jeho karty (profilu postavy, pozn.), že ano. A co já neudělám? Poněvadž ten chlap je děsně, ale děsně k sežrání (drooling all over, eh), samozřejmě že si začnu hledat, odkud a jak a proč pochází. A samozřejmě, že narazím na OUT. A na Hooka. Hlavně na Hooka. No a já, která jaksi Hooka celkem podporovala i v Petru Panovi (mmch, na Felixu máme i Jeremyho Sumptera, aka Petra Pana z filmu r.2003, skrytá reklama ftw again!), hned jak jsem překonala své dětské období, kdy jsem byla Peterpanfanynka all over, ehm, odbíhám. No prostě, Hook. Hook s tváří Colina O'Donoghueho? Hook, který pohledem krade duše a dost možná nejen to? Too much for me, že jsem si prostě nemohla pomoci a udělala jsem následující animaci:


Tolik k okecávání. Hope you liked it. Verze, kde místo toho textu je jméno oné neskutečně smexy rpg postavy, se nejspíš objeví brzy právě na FF (skrytá reklama ftw do třetice!), a i kdyby ne, Colin nebude zapomenut. Poněvadž ho žeru.
See ya, darlings.

Zdraví poněkud opožděná...
...Vzduch.

.
N Á S L E D U J E .. " K O N E Č N Í K "
.
Momentálně ujíždím na...


VEMTE PROSÍM NA VĚDOMÍ, ŽE KDO MI NĚCO UKRADNE, TEN DOSTANE PŘES TLAMIČKU.
S láskou, Vzduch :-*