Colin O'Donoghue. Animace. And so true.

11. února 2015 v 19:12 | "Já jsem tady Vzduch!" |  ostatní grafika
Ehm, tohle moje šílenství je nejspíš jako obvykle maličko opožděné, vzhledem k tomu, že Once Upon a Time už jede jak dlouho. But, chápejte, normálně na neasijské seriály prostě nekoukám. A tak.
Jenže to bych nesměla hrát jednu nejmenovanou textovku na Harryho Pottera (skrytá reklama ftw!) a nesměla bych tam s jednou slečnou začít řešit založení strašně smexy postavy, jejíž face claim (herec/model/hvězda/člověk, jehož obličejík si nárokujete jako vzhled svojí postavy, pozn.) se ukázal jako úplně dokonale totálně famózně smexy Ir. A to by mě také nesměla požádat, abych jí vytvořila animované záhlaví pro onoho plánovaného muže do jeho karty (profilu postavy, pozn.), že ano. A co já neudělám? Poněvadž ten chlap je děsně, ale děsně k sežrání (drooling all over, eh), samozřejmě že si začnu hledat, odkud a jak a proč pochází. A samozřejmě, že narazím na OUT. A na Hooka. Hlavně na Hooka. No a já, která jaksi Hooka celkem podporovala i v Petru Panovi (mmch, na Felixu máme i Jeremyho Sumptera, aka Petra Pana z filmu r.2003, skrytá reklama ftw again!), hned jak jsem překonala své dětské období, kdy jsem byla Peterpanfanynka all over, ehm, odbíhám. No prostě, Hook. Hook s tváří Colina O'Donoghueho? Hook, který pohledem krade duše a dost možná nejen to? Too much for me, že jsem si prostě nemohla pomoci a udělala jsem následující animaci:


Tolik k okecávání. Hope you liked it. Verze, kde místo toho textu je jméno oné neskutečně smexy rpg postavy, se nejspíš objeví brzy právě na FF (skrytá reklama ftw do třetice!), a i kdyby ne, Colin nebude zapomenut. Poněvadž ho žeru.
See ya, darlings.

Zdraví poněkud opožděná...
...Vzduch.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

.
N Á S L E D U J E .. " K O N E Č N Í K "
.
Momentálně ujíždím na...


VEMTE PROSÍM NA VĚDOMÍ, ŽE KDO MI NĚCO UKRADNE, TEN DOSTANE PŘES TLAMIČKU.
S láskou, Vzduch :-*