Červen 2015

Hiatus?

6. června 2015 v 8:38 | "Já jsem tady Vzduch!" |  Updates
A tentokrát prosím pěkně neúmyslný.
Nejede nám 90% času kolejní net, takže pokud něco chci na netu řešit, musím přes spolubydly mobil. Which means, žádné články, žádná grafika. Na dobu značně neurčitou - dokud net zase normálně nepůjde. Gomene, lidi.

Layout na přání pro frisbeedogs.blog.cz

1. června 2015 v 23:08 | "Já jsem tady Vzduch!" |  Layouty - přání
Historicky první lay, uveřejněný v této složce, a taky první z BOOMu layů na přání, které přišly po uveřejnění onoho článku na Srdci (pořád nechápu, jak jsem se tam dostala....), patří blogu frisbeedogs.blog.cz. Na kterém je, snad už v pořádku a funkčně, od teď nastaven a používán.

Co bych k layi řekla?
Byl to po dlouhé době layout složitější než jen naplácnout někam záhlaví a stránku, nehledě na to, že obsahuje animaci (po rozkliknutí blogu si ji můžete prohlédnout) a takové ty malinké "zelené žárovičkové kuličky" u rubrik. A spoustu bonusů. Nicméně se mi tvořil vlastně docela dobře, poněvadž psice na něm využité jsou obě neskutečně nyny, a po dlouhé kariéře anime a manga vzhledů tohle byla docela vítaná změna. Výsledek, nu, není dokonalý, ale já jsem celkem spokojena. Snad jen se bude stejně líbit i nové majitelce. Které, mimochodem, přeji hodně štěstí s jejími fenkami a jakožto ukázkový hikikomori její koníček obdivuji.

Náhled:

.
N Á S L E D U J E .. " K O N E Č N Í K "
.
Momentálně ujíždím na...


VEMTE PROSÍM NA VĚDOMÍ, ŽE KDO MI NĚCO UKRADNE, TEN DOSTANE PŘES TLAMIČKU.
S láskou, Vzduch :-*